Joe tube IP54 - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x35 W |
| IP krytie | 54 |
| Výška | 100 mm |
| Priemer | 90 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ3313 Joe Tube (dark grey) detail výrobku
| Farba | antracit - tmavo šedá |
| výkon | 35 W |
| Výška | 92 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
20,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ3314 Joe Tube (black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 35 W |
| Výška | 92 mm |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodávateľ 4 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
20,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ3315 Joe Tube (white) detail výrobku
| Farba | biela |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
20,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ3316 Joe Tube (bright grey) detail výrobku
| Farba | šedá |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
20,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
