Azd-AZ3515 Lens Square (black/gold) - Lens square
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna / zlatá |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x35 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 520 mm |
| Priemer | 55 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
28,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
