Lens square - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ3513 Lens Square (white/white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 1x35 W |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 520 mm |
| Priemer | 55 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
28,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ3514 Lens Square (black/black) detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | 1x35 W |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 520 mm |
| Priemer | 55 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
28,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ3515 Lens Square (black/gold) detail výrobku
| Farba | čierna / zlatá |
| výkon | 1x35 W |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 520 mm |
| Priemer | 55 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
28,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Azd-AZ3519 Lens 2 (white/white) detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | 2x35 W |
| Šírka | 334 mm |
| Výška | 520 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
64,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 87 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 87 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Azd-AZ3521 Lens 2 (black/gold) detail výrobku
| Farba | čierna / zlatá |
| výkon | 2x35 W |
| Šírka | 334 mm |
| Výška | 520 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
64,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 87 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 87 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
