Azd-AZ3073 Luvia 125 XL (gold) - LUVIA GOLD
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | zlatá |
| Materiál | sklo / kov |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 9x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1250 mm |
| Priemer | 600 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
508,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 687,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 687,70 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
