Luvia clear - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | chróm-lesklý / číra |
| Materiál | sklo / kov |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Azd-AZ2571 Luvia D80 (clear) detail výrobku
| výkon | 10x40 W |
| Výška | 460 mm |
| Priemer | 800 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
339,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 458,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 458,85 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ2572 Luvia (clear) detail výrobku
| výkon | 40 W |
| Výška | 400 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
180,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 243,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 243,80 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
