Tkl-4242 - Rondo white 2
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| RONDO Pokud potřebujete lampu klasického vzhledu, ale zároveň originální barvy, modely z kolekce RONDO vás jistě osloví. Mají univerzální a minimalistický vzhled. Nezabírají mnoho místa. Jsou proto ideální zejména do nízkých místností. Jejich základem je jeden, čtyři nebo šest plamenů. Díky různým barevným a velikostním variantám se hodí do mnoha interiérů. Jsou vhodné pro osvětlení malého obývacího pokoje, dětského pokoje, pracovny nebo ložnice. | |
| Materiál rámu | Pozinkovaná ocel|Natřená ocel|Plastový materiál |
| Barva rámu | BLACK |
| Barva stínidla | BÍLÁ |
| Počet světelných zdrojů | 4 |
| Zdroj světla | E27 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Styl lampy | Klasické|Hamptonské|Minimalistické|Moderní |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Typ svítidla | Stropní svítidlo|Závěsné svítidlo |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Počet světelných sekcí | 4 |
| Rozdělení světelné části | 4/4 |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Rozteč montážních otvorů | 49 mm |
| Další informace | Počet světelných sekcí může měnit elektrikář s kvalifikací SEP. |
| Kód stínidla | 9886 |
| Přední barva | BÍLÁ |
| Délka krabice | 640 mm |
| Šířka krabice | 640 mm |
| Výška boxu | 370 mm |
| Délka lampy | 600 mm |
| šířka lampy | 600 mm |
| výška lampy | 350 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 1,3 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 3 660 kg |
| Maximální výkon LED | max. 15W LED |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 30 ks, dodanie 4-7 prac. dnů
Supercena
89,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 105,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 105,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
