Rondo kids - Detské svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov / textil |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
|
Svetlá s jemnými farbami pre každú detskú izbu a za dobrú cenu Jednoduchá inštalácia. |
|
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tkl-3232 detail výrobku
| RONDO KIDS Řada svítidel RONDO KIDS je ideálním řešením pro osvětlení dětského pokoje. Jsou k dispozici v pastelových barvách, jako je modrá, růžová a zelená, a vnesou do interiéru jemnou a příjemnou atmosféru. Modely z kolekce RONDO kombinují klasický design s originálními barvami. Jejich univerzální a minimalistický design znamená, že se dokonale hodí do mnoha uspořádání. Díky svému kompaktnímu provedení jsou ideální zejména do malých místností, jako jsou dětské pokoje. Lampy RONDO KIDS se dodávají s jedním převisem nebo čtyřmi světelnými zdroji, což umožňuje přizpůsobit osvětlení individuálním potřebám. Díky různým barevným a velikostním variantám, které jsou k dispozici, je možné lampu přizpůsobit konkrétnímu interiéru. Jsou vhodná pro osvětlení dětského pokoje, obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Pokud hledáte lampu, která místnost nejen osvětlí, ale také jí dodá jedinečný charakter, jsou lampy z rodiny RONDO KIDS ideální volbou. Dodejte svému dětskému pokoji nádech barev a kouzla s lampami RONDO KIDS. | |
| Farba | modrá |
| výkon | max 1x15 W |
| Výška | 1150 mm |
| Priemer | 380 mm |
| Materiál rámu | Plast|Drát |
| Barva rámu | BÍLÁ |
| Barva stínidla | Modrá|Bílá |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Zdroj světla | E27 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Styl lampy | Klasické|Moderní |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Typ svítidla | Stropní svítidlo|Závěsné svítidlo |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Třída ochrany | 2 třída ochrany |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Kód stínidla | 9061 |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Rozměry podhledu | Ø65 - ↕70 mm |
| Další informace | Možnost změny výšky elektrikářem s kvalifikací SEP |
| Přední barva | Modrá |
| Délka krabice | 400 mm |
| Šířka krabice | 400 mm |
| Výška boxu | 200 mm |
| Délka lampy | 380 mm |
| šířka lampy | 380 mm |
| výška lampy | 1150 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,48 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 1 100 kg |
| Maximální výkon LED | max. 15W LED |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
Sklad dodávateľ 22 ks, dodanie 4-7 prac. dnů
Supercena
39,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tkl-3231 detail výrobku
| RONDO KIDS Řada svítidel RONDO KIDS je ideálním řešením pro osvětlení dětského pokoje. Jsou k dispozici v pastelových barvách, jako je modrá, růžová a zelená, a vnesou do interiéru jemnou a příjemnou atmosféru. Modely z kolekce RONDO kombinují klasický design s originálními barvami. Jejich univerzální a minimalistický design znamená, že se dokonale hodí do mnoha uspořádání. Díky svému kompaktnímu provedení jsou ideální zejména do malých místností, jako jsou dětské pokoje. Lampy RONDO KIDS se dodávají s jedním převisem nebo čtyřmi světelnými zdroji, což umožňuje přizpůsobit osvětlení individuálním potřebám. Díky různým barevným a velikostním variantám, které jsou k dispozici, je možné lampu přizpůsobit konkrétnímu interiéru. Jsou vhodná pro osvětlení dětského pokoje, obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Pokud hledáte lampu, která místnost nejen osvětlí, ale také jí dodá jedinečný charakter, jsou lampy z rodiny RONDO KIDS ideální volbou. Dodejte svému dětskému pokoji nádech barev a kouzla s lampami RONDO KIDS. | |
| Farba | ružová |
| výkon | max 1x15 W |
| Výška | 1150 mm |
| Priemer | 380 mm |
| Materiál rámu | Plast|Drát |
| Barva rámu | BÍLÁ |
| Barva stínidla | RED |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Zdroj světla | E27 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Styl lampy | Klasické|Moderní |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Typ svítidla | Stropní svítidlo|Závěsné svítidlo |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Třída ochrany | 2 třída ochrany |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Kód stínidla | 9060 |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Další informace | Možnost změny výšky elektrikářem s kvalifikací SEP |
| Přední barva | RED |
| Délka krabice | 400 mm |
| Šířka krabice | 400 mm |
| Výška boxu | 200 mm |
| Délka lampy | 380 mm |
| šířka lampy | 380 mm |
| výška lampy | 1150 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,48 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 1 100 kg |
| Maximální výkon LED | max. 15W LED |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 31 ks - sklad dodávateľ - 4-7 prac. dnů.
Supercena
39,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tkl-3229 detail výrobku
| RONDO KIDS Řada svítidel RONDO KIDS je ideálním řešením pro osvětlení dětského pokoje. Jsou k dispozici v pastelových barvách, jako je modrá, růžová a zelená, a vnesou do interiéru jemnou a příjemnou atmosféru. Modely z kolekce RONDO kombinují klasický design s originálními barvami. Jejich univerzální a minimalistický design znamená, že se dokonale hodí do mnoha uspořádání. Díky svému kompaktnímu provedení jsou ideální zejména do malých místností, jako jsou dětské pokoje. Lampy RONDO KIDS se dodávají s jedním převisem nebo čtyřmi světelnými zdroji, což umožňuje přizpůsobit osvětlení individuálním potřebám. Díky různým barevným a velikostním variantám, které jsou k dispozici, je možné lampu přizpůsobit konkrétnímu interiéru. Jsou vhodná pro osvětlení dětského pokoje, obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Pokud hledáte lampu, která místnost nejen osvětlí, ale také jí dodá jedinečný charakter, jsou lampy z rodiny RONDO KIDS ideální volbou. Dodejte svému dětskému pokoji nádech barev a kouzla s lampami RONDO KIDS. | |
| Farba | modrá |
| výkon | max 4x15 W |
| Výška | 140 mm |
| Priemer | 380 mm |
| Materiál rámu | Lakovaná ocel|Plast |
| Barva rámu | BÍLÁ |
| Barva stínidla | Modrá|Bílá |
| Počet světelných zdrojů | 4 |
| Zdroj světla | E27 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Styl lampy | Klasické|Moderní |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Typ svítidla | Stropní svítidlo |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Rozdělení světelné části | 4/4 |
| Kód stínidla | 9058 |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Rozteč montážních otvorů | 175 mm |
| Rozměry podhledu | Ø340 - ↕20 mm |
| Další informace | Počet světelných sekcí může měnit elektrikář s kvalifikací SEP. |
| Přední barva | Modrá |
| Délka krabice | 400 mm |
| Šířka krabice | 400 mm |
| Výška boxu | 150 mm |
| Délka lampy | 380 mm |
| šířka lampy | 380 mm |
| výška lampy | 140 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,89 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 1 200 kg |
| Maximální výkon LED | max. 15W LED |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
Skladom 4 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 150 ks - sklad dodávateľ - 4-7 prac. dnů.
Výpredaj -37%
74,30 € 46,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Tkl-3228 detail výrobku
| RONDO KIDS Řada svítidel RONDO KIDS je ideálním řešením pro osvětlení dětského pokoje. Jsou k dispozici v pastelových barvách, jako je modrá, růžová a zelená, a vnesou do interiéru jemnou a příjemnou atmosféru. Modely z kolekce RONDO kombinují klasický design s originálními barvami. Jejich univerzální a minimalistický design znamená, že se dokonale hodí do mnoha uspořádání. Díky svému kompaktnímu provedení jsou ideální zejména do malých místností, jako jsou dětské pokoje. Lampy RONDO KIDS se dodávají s jedním převisem nebo čtyřmi světelnými zdroji, což umožňuje přizpůsobit osvětlení individuálním potřebám. Díky různým barevným a velikostním variantám, které jsou k dispozici, je možné lampu přizpůsobit konkrétnímu interiéru. Jsou vhodná pro osvětlení dětského pokoje, obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Pokud hledáte lampu, která místnost nejen osvětlí, ale také jí dodá jedinečný charakter, jsou lampy z rodiny RONDO KIDS ideální volbou. Dodejte svému dětskému pokoji nádech barev a kouzla s lampami RONDO KIDS. | |
| Farba | ružová |
| výkon | max 4x15 W |
| Výška | 140 mm |
| Priemer | 380 mm |
| Materiál rámu | Lakovaná ocel|Plast |
| Barva rámu | BÍLÁ |
| Barva stínidla | Růžová|Bílá |
| Počet světelných zdrojů | 4 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Styl lampy | Klasické|Moderní |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Zdroj světla | E27 |
| Typ svítidla | Stropní svítidlo |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Rozdělení světelné části | 4/4 |
| Kód stínidla | 9057 |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Vypínač napájení | NE |
| Rozteč montážních otvorů | 175 mm |
| Rozměry podhledu | Ø340 - ↕20 mm |
| Další informace | Počet světelných sekcí může měnit elektrikář s kvalifikací SEP. |
| Přední barva | RED |
| Délka krabice | 400 mm |
| Šířka krabice | 400 mm |
| Výška boxu | 150 mm |
| Délka lampy | 380 mm |
| šířka lampy | 380 mm |
| výška lampy | 140 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,89 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 1 200 kg |
| Maximální výkon LED | max. 15W LED |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
Skladom 2 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 228 ks - sklad dodávateľ - 4-7 prac. dnů.
Výpredaj -27%
74,30 € 54,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Tkl-3230 detail výrobku
| Farba | zelená |
| výkon | max 4x15 W |
| Výška | 140 mm |
| Priemer | 380 mm |
Skladom 3 ks
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nie je možné objednať viac kusov než je skladom.
Supercena
43,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 50,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 50,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
