RL-R25072000 excl.2xE14 - Lüster 1
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Materiál | akryl |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 260 mm |
| Šírka | 265.0 mm |
| Výška | 340.0 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 190 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
34,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 50,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 50,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
