Lüster 1 - Krištáľové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | akryl |
| Objímka | E14 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. RL-R11073000 excl.3xE14 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x40 W |
| Výška | 1500.0 mm |
| Priemer | 460.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 432 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
52,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 76,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 76,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R11073002 excl.3xE14 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x40 W |
| Výška | 1500.0 mm |
| Priemer | 460.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 184 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
52,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 76,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 76,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. RL-R11073092 excl.3xE14 detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 460 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. RL-R11073017 excl.3xE14 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x40 W |
| Výška | 1500.0 mm |
| Priemer | 460.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 470 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
52,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 76,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 76,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. RL-R1169-00 excl.9xE14 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 9x40 W |
| Výška | 1920.0 mm |
| Priemer | 610.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 115 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
176,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 256,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 256,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. RL-R1170-00 excl.10xE14 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 10x40 W |
| Výška | 1650.0 mm |
| Priemer | 760.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 335 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
236,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 342,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 342,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
7. RL-R25072000 excl.2xE14 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 260 mm |
| Šírka | 265.0 mm |
| Výška | 340.0 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 190 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
34,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 50,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 50,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
8. RL-R25072001 excl.2xE14 detail výrobku
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 265 mm |
| Šírka | 265 mm |
| Výška | 340 mm |
| Hĺbka | 1850 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
9. RL-R25072002 detail výrobku
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 265 mm |
| Šírka | 265 mm |
| Výška | 340 mm |
| Hĺbka | 1850 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
