Camerino - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | hliník / biela |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Ide-27104 CAMERINO AP4 detail výrobku
| výkon | 4x40 W |
| Dĺžka | 650 mm |
| Šírka | 650 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 115 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
102,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Ide-27098 CAMERINO AP3 detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 520 mm |
| Šírka | 520 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 115 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 42 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
93 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Ide-27081 CAMERINO AP2 detail výrobku
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 370 mm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 115 mm |
| Záruka | 3 roky |
Dnes bude z ceny odpočítaných 16 % – vo vašom košíku
Sklad dodávateľ 140 ks, dodanie 7-10 prac. dni
Supercena do 24.5.2026
83,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
