Azim + Izander - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| S vypínačom | |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-74003 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | kov |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 1480 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
41,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-74011 detail výrobku
| Farba | čierna / biela |
| Materiál | kov / plast |
| Šírka | 340 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Priemer | 300 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-74012 detail výrobku
| Farba | strieborná / biela |
| Materiál | kov / plast |
| Šírka | 340 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Priemer | 300 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 8 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
29,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 37,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 37,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
