Savano - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | antracit - tmavo šedá / transparentná |
| Materiál | kov / plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 44 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-7266 detail výrobku
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hĺbka | 230 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 80 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
44,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 57,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 57,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-7267 detail výrobku
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hĺbka | 230 mm |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| S čidlom | |
| Vzdialenosť | 8+2m |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 37 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
62,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 80,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 80,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-7268 detail výrobku
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 850 mm |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| S čidlom | |
| Vzdialenosť | 8+2m |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 452 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
25,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-7269 detail výrobku
| Šírka | 270 mm |
| Výška | 980 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 336 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
41,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
