Tanno - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | dub / tónované sklo |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-72123 detail výrobku
| výkon | 3x25 W |
| Dĺžka | 480 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 21 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
86,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-72141 detail výrobku
| výkon | 1x25 W |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 100 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
18,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 24,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-72125 detail výrobku
| výkon | 5x25 W |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 250 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 88 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
134,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 172,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 172,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
