Dvora - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | matná čierna / dymová / transparentná |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-72021 detail výrobku
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 220 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 138 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
46,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 59,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 59,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-72023 detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 300 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 75 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
157,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 201,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 201,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
