Cadmus - Špeciálne svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | čierna |
| Materiál | kov |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x35 W |
| IP krytie | 20 |
| Hĺbka | 165 mm |
| Priemer | 480 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
|
- 8-15m2 |
|
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Rab-71043 detail výrobku
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 433 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
125,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 160,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 160,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
Niektoré texty sú preložené automaticky.
