Fillan Sollux - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Sol-SL.1143 Wall lamp FILLAN 1 black detail výrobku
| Typ žiarovky | LED max 1x15 |
| výkon | 1x60 W |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 290 mm |
| Hĺbka | 250 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 38 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
26,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 33,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.1144 Chandelier FILLAN 3 black detail výrobku
| Typ žiarovky | LED max 3x15 |
| výkon | 3x60 W |
| Šírka | 540 mm |
| Výška | 360 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
76,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 99,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 99,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.1145 Chandelier FILLAN 5 black detail výrobku
| Typ žiarovky | LED max 5x15 |
| výkon | 5x60 W |
| Šírka | 590 mm |
| Výška | 360 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 2 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
132,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 171,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 171,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
