Fornes - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Sol-SL.1120 Wall lamp FORNES 1 black detail výrobku
| výkon | 1x60 W |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 140 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.1121 Ceiling lamp FORNES 2 black detail výrobku
| výkon | 2x60 W |
| Dĺžka | 330 mm |
| Výška | 135 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 13 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
24,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.1122 Ceiling lamp FORNES 3 black detail výrobku
| výkon | 3x60 W |
| Dĺžka | 400 mm |
| Výška | 135 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 18 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
36,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
