Lunga - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | hliník |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 44 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-212060142 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 330 mm |
| Hĺbka | 225 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 416 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
75,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 109,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 109,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-212069142 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 330 mm |
| Hĺbka | 225 mm |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| S čidlom | |
| Vzdialenosť | 8m |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 903 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
94,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 137,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 137,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
