Adam RL - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| S vypínačom | |
| Materiál | kov |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x10 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. RL-R41041080 detail výrobku
| Farba | čierna / zlatá |
| Objímka | E27 |
| výkon | 1x10 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 220.0 mm |
| Výška | 1530.0 mm |
| Hĺbka | 350.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 167 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
52,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 76,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 76,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R51041080 detail výrobku
| Farba | čierna / zlatá |
| Objímka | E14 |
| výkon | 1x10 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 140.0 mm |
| Výška | 430.0 mm |
| Hĺbka | 280.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 66 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
32,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 47,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
