Prinz II RL - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| S vypínačom | |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 150 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. RL-R54011032 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Objímka | E14 |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 150.0 mm |
| Priemer | 120.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 692 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
20,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 29,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 29,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R54011001 detail výrobku
| Farba | biela |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 150.0 mm |
| Priemer | 120.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 1756 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
18,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. RL-R54011024 detail výrobku
| Farba | hrdzavá / biela |
| Záruka | 5 rokov |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. RL-R54011008 detail výrobku
| Farba | biela |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 150.0 mm |
| Priemer | 120.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 916 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
18,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
