Woody black - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| S vypínačom | |
| Farba | čierna / zlatá / prírodné |
| Materiál | kov / drevo / textil |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. RL-R50171080 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 120.0 mm |
| Výška | 300.0 mm |
| Hĺbka | 120.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 610 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
27,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 40,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 40,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R50171980 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 300 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. RL-R50181080 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| výkon | 60 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 300 mm |
| Šírka | 300.0 mm |
| Výška | 300.0 mm |
| Hĺbka | 120.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 7 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
39,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 57,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 57,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. RL-R40171080 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| výkon | 1x60 W |
| Šírka | 250x250 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
