Jano + Meta - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 20 W |
| IP krytie | 20 |
| Svetelný tok | 2400 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. RL-R67201132 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | 1x20 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 30.0 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Priemer | 310.0 mm |
| Svetelný tok | 2400 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 105 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
55,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. RL-R67201131 detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | 1x20 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 30.0 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Priemer | 310.0 mm |
| Svetelný tok | 2400 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 93 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
55,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. RL-R67191132 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | 1x20 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 310.0 mm |
| Výška | 30.0 mm |
| Hĺbka | 310.0 mm |
| Svetelný tok | 2400 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 39 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
55,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. RL-R67191131 detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | 1x20 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 310.0 mm |
| Výška | 30.0 mm |
| Hĺbka | 310.0 mm |
| Svetelný tok | 2400 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 185 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
55,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
