Tawa LED - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | antracit - tmavo šedá |
| Materiál | hliník |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 7,5 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Svetelný tok | 800 lm |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. Tri-221460142 detail výrobku
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x7,5 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 500 mm |
| Svetelný tok | 800 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 270 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
49,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 72,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 72,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
