Fuerte LED - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | antracit - tmavo šedá / biela |
| Materiál | hliník / akryl |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 54 |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Životnosť LED | 25000 h |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. Tri-226260142 detail výrobku
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x10,5 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 360 mm |
| Hĺbka | 95 mm |
| Svetelný tok | 1300 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 20 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
66,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 96 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 96 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-426260142 detail výrobku
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x15 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 1550 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Svetelný tok | 1700 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 168 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
211,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 307,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 307,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-526260142 detail výrobku
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 1x15 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Svetelný tok | 1700 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 68 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
142,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 206,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 206,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
