Gianni LED - Kúpeľňové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| S vypínačom | |
| Materiál | kov |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. Tri-283770106 detail výrobku
Sklad dodávateľ 55 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
66,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 95,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 95,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-283770132 detail výrobku
| Farba | matná čierna |
| výkon | LED 17 W |
| Dĺžka | 400 mm |
| Šírka | 175 mm |
| Hĺbka | 148 mm |
| Svetelný tok | 1700 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena do 31.5.2026
63,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 91,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 91,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-283779106 detail výrobku
Sklad dodávateľ 116 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
86,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 125,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 125,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Tri-283779132 detail výrobku
Sklad dodávateľ 243 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
80,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 116,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 116,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
