Piera chrom - Kúpeľňové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
svietidlo so zásuvkou 230V |
|
| S vypínačom | |
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 44 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. Tri-284074206 detail výrobku
Sklad dodávateľ 218 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
55,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 79,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-284077906 detail výrobku
Sklad dodávateľ 158 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
75,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 109,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 109,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-284071206 detail výrobku
| výkon | LED 21 W |
| Dĺžka | 1190 mm |
| Šírka | 55 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Svetelný tok | 2200 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
