Monza Trio - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| so stmievačom | |
| Materiál | kov |
| Farba svetla | 2300+3000+4000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. Tri-523310107 detail výrobku
Sklad dodávateľ 331 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
96,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 140,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 140,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-523310108 detail výrobku
| Farba | matná mosadz |
| výkon | LED 12 W |
| Šírka | 190 mm |
| Výška | 570 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Svetelný tok | 1400 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena do 31.5.2026
115,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 167,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 167,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-523310132 detail výrobku
Sklad dodávateľ 273 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
89,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 130,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 130,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Tri-423310107 detail výrobku
Sklad dodávateľ 448 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
127,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 184,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 184,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Tri-423310108 detail výrobku
Sklad dodávateľ 229 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
137,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 199,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 199,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
6. Tri-423310132 detail výrobku
Sklad dodávateľ 420 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
117,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 170,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 170,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
