Luis - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| S vypínačom | |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 320 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-595700106 detail výrobku
| Farba | biela |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| Výška | 320 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 507 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
23,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-595700107 detail výrobku
| Farba | biela |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| Výška | 320 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 620 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
23,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-595700108 detail výrobku
| Farba | biela |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| Výška | 320 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 217 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
23,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
