Till II+Davi II - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| S vypínačom | |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-590100107 detail výrobku
| Farba | matný nikel / biela |
| Dĺžka | 150 mm |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 150 mm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 5 rokov |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena do 31.5.2026
19,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-590100132 detail výrobku
| Farba | biela |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 13 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
27,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-590200107 detail výrobku
| Farba | biela |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| Dĺžka | 100 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 5 rokov |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Tri-590200132 detail výrobku
| Farba | matná čierna |
| Šírka | 100x150 mm |
| Výška | 145 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
