Waco LED - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| so stmievačom | |
| Materiál | kov / akryl |
| Farba svetla | 2300+3000+4000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. Tri-627413031 detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 2300+3000+4000 K |
| výkon | 1x28 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 60 mm |
| Priemer | 310 mm |
| Svetelný tok | 1x3200 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 4 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
85,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 123,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 123,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-627415031 detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 2300+3000+4000 K |
| výkon | 1x52,5 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 60 mm |
| Priemer | 490 mm |
| Svetelný tok | 6200 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 31 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
153,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 222,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 222,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-627417531 detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 2300+3000+4000 K |
| výkon | 2x51 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 60 mm |
| Priemer | 750 mm |
| Svetelný tok | 2x6200 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena do 31.5.2026
269,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 390,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 390,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
