Hotel gray 3 - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | šedá / matný nikel |
| Materiál | kov / textil |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-603900211 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| výkon | 2x40 W |
| Výška | 160 mm |
| Priemer | 300 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-603900311 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 170 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 125 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
89,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 129,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 129,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-603900511 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 5x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 170 mm |
| Priemer | 650 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 88 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
116,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 168,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 168,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Tri-303300111 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena do 31.5.2026
66,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 96,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 96,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
