Salinas LED 2 - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 34 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. Tri-320310307 detail výrobku
| Farba | matný nikel |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Svetelný tok | 4200 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 310 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
168,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 244,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 244,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-320310308 detail výrobku
| Farba | matná mosadz |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Svetelný tok | 4200 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 405 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
168,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 244,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 244,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-320310331 detail výrobku
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Svetelný tok | 4400 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 142 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
157,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 228,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 228,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Tri-320310332 detail výrobku
| Farba | matná čierna |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Svetelný tok | 4200 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 652 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
157,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 228,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 228,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
