Rustica Trio - Klasické svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | hrdzavá / matná |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-601000324 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 425 mm |
| Priemer | 550 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 42 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
66,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 96,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 96,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-101000324 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 550 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 14 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
66,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 96,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 96,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-101000524 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 5x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 600 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 72 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
88,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 128,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 128,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
