Madison black Trio - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | matná čierna |
| Materiál | kov / sklo |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. Tri-342010132 detail výrobku
| výkon | LED 8 W |
| Výška | 950-1500 mm |
| Priemer | 180 mm |
| Svetelný tok | 900 lm |
| Nastaviteľná výška | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-342010232 detail výrobku
| výkon | LED 2x8 W |
| Dĺžka | 520 mm |
| Výška | 950-1500 mm |
| Priemer | 180 mm |
| Svetelný tok | 2x900 lm |
| Nastaviteľná výška | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-342010332 detail výrobku
Sklad dodávateľ 86 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
275,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 399,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 399,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
