Lumina Trio - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | matná čierna / pochromované sklo |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-317000332 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Objímka | E14 |
| výkon | 2x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 600 mm |
| Šírka | 680 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hĺbka | 190 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 419 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
122,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 177,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 177,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-317000632 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Objímka | E14 |
| výkon | 6x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 850 mm |
| Šírka | 930 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hĺbka | 340 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 1122 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
201,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 291,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 291,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-317000832 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Objímka | E14 |
| výkon | 8x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 1150 mm |
| Šírka | 1210 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hĺbka | 340 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 207 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
262,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 381,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 381,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
