Clayton - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | matná čierna / pochromované sklo |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Tri-310300132 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Objímka | E27 |
| výkon | 1x28 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 200 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 18 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
55,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 80,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 80,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-310390332 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Objímka | E27 |
| výkon | 3x28 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 450 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 106 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
124,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 179,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 179,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-310300532 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Objímka | E27 |
| výkon | 5x28 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 1150 mm |
| Šírka | 1150 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
Sklad dodávateľ 134 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
220,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 320,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 320,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
