Girona LED - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Materiál | kov / akryl |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
1. Tri-671210131 detail výrobku
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 27 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 110 mm |
| Priemer | 450 mm |
| Svetelný tok | 3200 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 126 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
101,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 147,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 147,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Tri-671210132 detail výrobku
| Farba | matná čierna |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 27 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 110 mm |
| Priemer | 450 mm |
| Svetelný tok | 3100 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 5 rokov |
| Patice | LED |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 522 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
101,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 147,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 147,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Tri-671290131 detail výrobku
Sklad dodávateľ 73 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
187,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 272,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 272,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Tri-671290132 detail výrobku
Sklad dodávateľ 196 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
187,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 272,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 272,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
