Monirote LED - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Moderné stropné LED svietidlá vyrobené z ocele, hliníka a plastu. Dodávajú sa vrátane diaľkového ovládača, ktorým je možné svietidlo stmievať a meniť teplotu svietenia. Sú vhodné do obývacích izieb, spální, chodieb aj študentských izieb. |
|
| Materiál | oceľ / hliník / plast |
| Farba svetla | 3000-6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 37 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 780 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Hĺbka | 45 mm |
| Svetelný tok | 4450 lm |
| Vrátane diaľkového ovládača | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | EGLO LEUCHTEN GMBH |
1. Egl-99792 detail výrobku
| Farba | čierna / biela |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Májová akcia
Dodanie 4-7 prac. dnů
221,85 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Egl-99791 detail výrobku
| Farba | matný nikel / biela |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Májová akcia
Dodanie 4-7 prac. dnů
221,85 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
