Narices 1 - Kuchynské svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Moderné a štýlové lustre do kuchýň a jedální, ale aj do obývacích izieb. Sú vyrobené z ocele v čiernej farbe a tienidlo je z ocele v kombinácii mosadznej a zlatej farby. |
|
| Farba | čierna / matná mosadz / zlatá |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | EGLO LEUCHTEN GMBH |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Egl-99592 detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 920 mm |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Záruka | 2 roky |
Májová akcia
Dodanie 4-7 prac. dnů
131,40 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Egl-99591 detail výrobku
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 1100 mm |
| Priemer | 220 mm |
| Záruka | 2 roky |
Májová akcia
Dodanie 4-7 prac. dnů
57,25 €
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
