Aguilares - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pekné moderné svietidlá vyrobené z ocele v čiernej farbe a dymového skla. Sú vhodné do jedální a kuchýň nad jedálenský stôl alebo kuchynský ostrovček. |
|
| Farba | čierna / šedá / transparentná |
| Materiál | oceľ / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | EGLO LEUCHTEN GMBH |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Egl-900195 detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 840 mm |
| Výška | 1045 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Májová akcia
Dodanie 4-7 prac. dnů
197,15 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Egl-900196 detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Výška | 1100 mm |
| Priemer | 430 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Májová akcia
Dodanie 4-7 prac. dnů
221,85 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
