Genovese-Z - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | čierna / biela |
| Materiál | hliník / oceľ / plast |
| Farba svetla | 3000-6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED RGB 22 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 470x470 mm |
| Výška | 70 mm |
| Svetelný tok | 3000 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Diaľkové ovládanie nie je súčasťou svietidla. | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Záruka | 5 rokov |
|
Inteligentné svietidlo s ovládaním smartfónu prostredníctvom aplikácie ZigBee, Bluetooth alebo diaľkového ovládania |
|
Egl-900477 detail výrobku
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | EGLO LEUCHTEN GMBH |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Májová akcia
Dodanie 4-7 prac. dnů
255,15 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
