Aristeo - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
| S vypínačom | |
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 660 mm |
| Výška | 1710 mm |
| Priemer | 165 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-2196 detail výrobku
| Farba | matná čierna / strieborná |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 73 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
41,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-2197 detail výrobku
| Farba | béžová / zlatá |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 91 ks - sklad dodávateľ - 3-11 dní.
Výpredaj -32%
49,05 € 33,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
