Indigo Rabalux - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | čierna / buk |
| Materiál | kov / drevo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-2289 detail výrobku
| výkon | 1x40 W |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 315 mm |
| Hĺbka | 125 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 98 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
34,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 43,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 43,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-2292 detail výrobku
| výkon | 1x40 W |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 92 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
43,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-2293 detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 115 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
128,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 164,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 164,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-2294 detail výrobku
| výkon | 5x40 W |
| Dĺžka | 860 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 46 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
121,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 156 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 156 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
