Acantha - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | čierna / transparentná |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-5258 detail výrobku
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 1200 mm |
| Priemer | 90 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 74 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
31,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 40,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 40,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-5259 detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 500 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 220 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
86,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 110,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-5260 detail výrobku
| výkon | 5x60 W |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 55 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
150,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 193,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 193,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
