Woody Sollux 2 - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | prírodné |
| Materiál | drevo |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Sol-SL.1008 Wall lamp WOODY natural wood detail výrobku
|
ide o nástenné svietidlo |
|
| Objímka | G9 |
| výkon | 1x40 W |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 19 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
51,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 66,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 66,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Sol-SL.1010 Ceiling lamp WOODY 3 natural wood detail výrobku
| Objímka | GU10 |
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 360 mm |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 120 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 31 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
134,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 174,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 174,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Sol-SL.1009 Ceiling lamp WOODY 1 natural wood detail výrobku
|
ide o stropné svietidlo |
|
| Objímka | GU10 |
| výkon | 1x40 W |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 120 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 28 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
48,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 62,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 62,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
