Blake Rabalux - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | matny chrom |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-3183 detail výrobku
| S vypínačom | |
| výkon | 1x50 W |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-3184 detail výrobku
| výkon | 2x50 W |
| Dĺžka | 340 mm |
| Výška | 120 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 7 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
30,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-3185 detail výrobku
| výkon | 3x50 W |
| Dĺžka | 580 mm |
| Výška | 120 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 21 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
44,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 57,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 57,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-3186 detail výrobku
| výkon | 4x50 W |
| Dĺžka | 820 mm |
| Výška | 120 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 73 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
51,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 65,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 65,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
