Fidel - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | antika / zlatá |
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-3217 detail výrobku
| výkon | 4x25 W |
| Dĺžka | 740 mm |
| Výška | 130 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 39 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
43,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 55,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-3216 detail výrobku
| výkon | 3x25 W |
| Dĺžka | 330 mm |
| Výška | 155 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 25 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
40,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 52,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 52,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-3215 detail výrobku
| výkon | 2x25 W |
| Dĺžka | 390 mm |
| Výška | 130 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
23,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-3214 detail výrobku
| výkon | 1x25 W |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
11,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
