Grendel 2 - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | matná čierna / breza |
| Materiál | kov |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-3127 detail výrobku
| S vypínačom | |
| výkon | 1x40 W |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Záruka | 2 roky |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
16,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-3128 detail výrobku
| výkon | 2x40 W |
| Dĺžka | 320 mm |
| Výška | 175 mm |
| Záruka | 2 roky |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
28,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 37 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 37 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-3129 detail výrobku
| výkon | 3x40 W |
| Dĺžka | 530 mm |
| Výška | 175 mm |
| Záruka | 2 roky |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 35 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
47,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 61,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 61,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-3130 detail výrobku
| výkon | 4x40 W |
| Dĺžka | 755 mm |
| Výška | 175 mm |
| Záruka | 2 roky |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 222 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
47,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 61,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 61,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
