Zircon 2 - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | matná čierna / strieborná |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-5069 detail výrobku
| výkon | 1x5 W |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 130 mm |
| Priemer | 52 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 325 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
11,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-5072 detail výrobku
| S vypínačom | |
| výkon | 1x5 W |
| Dĺžka | 380 mm |
| Výška | 250 mm |
| Priemer | 52 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 544 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
38,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 49,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 49,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-5073 detail výrobku
| výkon | 1x5 W |
| Výška | 235 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Priemer | 52 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 612 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
25,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
