Sullivan - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | čierna / tónované sklo |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-3295 detail výrobku
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 115 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Priemer | 100 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 1 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
9,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-3296 detail výrobku
| výkon | 5x40 W |
| Dĺžka | 830 mm |
| Výška | 270 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 115 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
41,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-3297 detail výrobku
| výkon | 5x40 W |
| Dĺžka | 830 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 43 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
44,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 57,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 57,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
